Piegāde

Piegādes nosacījumi

Piegādes laiki:

Visas piegādes Rīgā nodrošina Veikals.lv kurjerdienests. Kurjerdienesta darba laiks ir no 9.00 līdz 18.00 (darba dienās).

Preces tiek piegādātas nākamās darba dienas laikā pēc pasūtījuma veikšanas (ja pasūtījums izdarīts līdz plkst. 15:00).

Veicot pasūtījumu, Jums būs jānorāda laika intervāls, kurā vēlēsieties saņemt preces 10:00-14:00 vai 14:00-18:00.

Bezmaksas piegāde Rīgā tiek nodrošināta, ja pasūtījuma summa pārsniedz 30.00EUR (ieskaitot PVN).

Ja pasūtījuma summa nepārsniedz noteikto minimumu, tad tiek aprēķinātas piegādes izmaksas 4.50EUR apmērā (ieskaitot PVN).

Pasūtījumi, kuros ir mēbeles tiek piegādāti šādā kārtībā:

Piegāde tiek nodrošināta līdz ēkas ārdurvīm

1. Piegāde Rīgā - iepriekš obligāti jāvienojas, vai nepieciešama mēbeļu uznešana līdz dzīvokļa/biroja durvīm:

- Ja klients var palīdzēt kurjeram ar mēbeļu nešanu, atsevišķa samaksa netiek piemērota.

- Ja kurjeram palīdzību nevar nodrošināt, tad iepriekš vienojoties un par atsevišķu samaksu nodrošināsim mēbeļu uznešanu.

2. Piegāde ārpus Rīgas, bet Latvijas robežās:

- Piegādes maksu un vēlamo piegādes datumu atsevišķi saskaņojam;

- Piegāde tiek nodrošināta līdz ēkas ārdurvīm.

Visas mēbeles tiek piegādātas nesaliktā veidā un tām nepieciešama montāža. Gadījumos, kad pasūtījums tiek piegādāts Rīgā, varam piedāvāt arī mēbeļu montāžu. Par montāžas termiņiem un samaksu jāvienojas pasūtījuma atsevišķi.

Pasūtījuma saņemšana veikals.lv veikalā

Ja tas Jums ir ērtāk, variet saņemt savu pasūtīto preci mūsu veikalā, adrese - Brīvības iela 170, Rīga. Preču saņemšanu veikalā jāpiesaka veicot pasūtījumu – piegādes veidu izvēloties „Saņemšu pats”.

Piegāde ārpus Rīgas, bet Latvijas robežās.

Pasūtījumu piegādi ārpus Rīgas pilsētas robežām, veikals.lv nodrošina sadarbībā ar Latvijas Pastu, pakomātu un/vai kurjerpasta pakalpojumu sniedzējiem. Piegādes pakalpojuma izmaksas saskaņojam pēc pasūtījuma apstrādes – piegādes cena ir tieši atkarīga no pasūtīto preču kopējā svara un piegādes adreses.

Kārtridžu uzpilde un piegāde

Kārtridžu uzpildīšana ar piegādi ir pieejama tikai Rīgas robežās. Tālrunis 20044907.

Ja Jūs atrodaties Rīgā, veiciet kārtridžu uzpildes vai atjaunošanas pasūtījumu izmantojot interneta veikalu. Mūsu kurjers pieņems no Jums kārtridžu pasūtījumā norādītajā laika intervālā un uzpildīto kārtridžu piegādās nākamajā darba dienā tajā pašā laika intervālā kādā kārtridžu pieņēma.

Ja Jūs atrodieties ārpus Rīgas, Jums jānosūta savas koordinātes mūsu informācijas dienestam, mēs ar Jums sazināsimies un piedāvāsim piegādes risinājumu vai atbrauciet pie mums un mēs Jums uzpildīsim kārtridžu 20-60 minūšu laikā.p>

Kārtridžu uzpilde mūsu darbnīcā

Atvediet kārtridžu pie mums un to uzpildīs 20-60 minūšu laikā. Mūsu kārtridžu uzpildīšanas un atjaunošanas servisa centrs atrodas Brīvības ielā 170, Rīga. Tālrunis 20044907; 20044902.